+90 212 451 54 38
EnglishGermanTurkish

OLSLIFT MAKİNA VE ASANSÖR SAN. TİC. LTD. ŞTİ.  Firması 2020 yılında kurulmuştur. Kendini sürekli geliştirmeyi hedefleyen misyonuyla ve yenilikci vizyonuyla başarılı çalışmalar ortaya koymuştur. Bundan sonraki süreçte de ilkelerinden taviz vermeden faaliyet gösterdiği sektörlerdeki çalışmalarını devam ettirmeyi planlamaktadır.

İstanbul’da merkez ofis ve Türkiye’nin  çeşitli yerlerindeki tedarikçileri ile faaliyetlerine devam etmektedir.

MİSYONUMUZ

Faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde çözümler arayan tüm müşteriler için ilk akla gelen çözüm ortağı olmayı, geniş ölçüde yenilikçi ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve de topluma saygımızla anılmayı arzu ederiz. Müşterilerimize, işlerine gerçek değer katan fevkalade kaliteli ürünler ve hizmetler vererek müşterilerimizle karşılık bir güven inşa ederiz. Gelişmek için asla bitmeyen bir arayışla, çalışanlarımızın, paydaşlarımızın ve tedarikçilerimizin beklentilerine ve tutkularına saygı duyarız.

Hedeflerimiz;

  • Şirketimizin yetenek ve kapasitesi doğrultusunda, müşterilerimizin tüm ürün ve hizmet beklentilerini dünya standartlarında karşılamak.
  • Dünya, ülke ve bölge ekonomisine katkıda bulunmak.
  • Mevcut ve yeni ürünlerimiz ile faaliyet bölgelerimizin gelişiminde önemli roller alarak, sürekli girişimci olmak
  • Yüksek seviyede müşteri tatmini sağlamak.
  • Kalitede, yaratıcılıkta ve teknolojik gelişmelerde lider olmak.
  • En son teknoloji ile en çabuk sürede hizmet vermek

Müşterilerin aklından geçeni, tecrübe ve bilgimizle eksiksiz bir şekilde ortaya koymak.

VİZYONUMUZ

“Firmamız yüklendiği misyonu, prensipleri ve çizgisinden hiçbir şekilde taviz vermeyerek kısa bir sürede elde ettiği başarılı çalışmalarını devam ettirerek, gelecek birkaç yıl içinde sektörün öncü ve yenilikçi liderlerinden biri haline gelmek ve hak ettiği yerde bulunmayı hedeflemektedir.

Buy now
X
Whatsapp Destek
Whatsapp Destek